Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soustředění na Svatém Štěpáně

8. 7. 2014

Již po druhé v této sezóně jsme vyrazili do střediska Svatý Štěpán. Tentokrát byly tři dny od 13. 6. do 15. 6. ve znamení šamanova tajemství, které jsme se snažili společně odhalit. Pro starší žáky se tyto dny nesly spíše ve znamení přípravy na krajské kolo, ale ve volném čase se i oni přidali k soutěžení.

Do tábora jsme vyrazili v pátek ráno pěšky, cesta rychle utíkala rychle, také díky zastávce na zmrzlinu.  Po příchodu do tábora následovalo vybalování a dobrý oběd. Následně již začal "nelítostný boj". Nejprve o výběr barvy družstva a dále o získání políček na mapě. Při hře na bizony, stavění z přírodních materiálů, používání smyslů a jiných, jsme nejen soutěžili, ale i jsme se pobavili. Na programu byla také noční bojovka, kterou všichni školou povinní zvládli výborně.

Tři dny utekly jako voda a rychle se přiblížil čas odjezdu. Součástí posledního dne bylo i vyhodnocení celoroční činnosti. Podle toho, jak jsme chodili na schůzky a účastnili se různých akcí, jsme si vybírali odměny. A samozřejmě jsme nalezli tajemství šamana kmene Aka-aka: úspěch tkví ve spolupráci. 

 
 

 Archiv

Kalendář
<< listopad / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 44524
Měsíc: 1244
Den: 28