Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní kolo hry Plamen 2017/2018

24. 10. 2017

7.10 se na Chaloupkách konala první část okresního kola hry Plamen. Soutěžilo se v disciplínách Závod požárnické všestrannosti (ZPV) a štafeta požárních dvojic (dvojičky). Naše SDH vyslalo do bojů jedno družstvo přípravky, tři družstva mladších žáků a dvě starších žáků.
Přípravek letos přijelo rekordní množství a to 5 družstev. Naše přípravka zde obsadila druhé místo na ZPV a první místo na dvojičkách.
V mladších žákách už byl počet přihlášených družstev mnohem větší. Naše "Ačko" bylo na obou disciplínách první. Družstvo B bylo na ZPV na třetím místě a na dvojičkách páté. No a nejmladší družstvo a to "C", které bylo téměř celé složené z loňské přípravky bylo 12 na ZPV a šestí na dvojičkách.
Starší žáci "A" byli složeni z 10 členů a měli tedy na ZPV dvě hlídky, kdy jedna byla pouze ze čtyřmi trestnými první a druhá hlídka obsadila 3 místu. K tomu ještě vyhráli i na dvojičkách. Družstvo "B" obsadilo na ZPV 5 místo a na dvojičkách 4 místo.
Dále ještě na poslední chvíli se k družstvu dorostenek z Tlustice přidala naše Verča Šebková a pomohla jejich družstvu během bez trestných minut k prvnímu místu.
Pro všechna naše družstva je to velmi pěkná výchozí pozice do jarní části.
Na závěr bychom rádi poděkovali všem co nám pomáhali s přípravou družstev na tyto závody po celé září.

Fotky z Plamenu:

http://cajhy.rajce.idnes.cz/PLAMEN_CHALOUPKY_PODZIM_2017/

 

 
 

 Archiv

Kalendář
<< listopad / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 45941
Měsíc: 1489
Den: 56