Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plamen podzim 2013

16. 11. 2013

 

V sobotu 12. října jsme se vydali do Podbrd na I. kolo hry Plamen. Společně s námi dorazilo více než 200 závodníků, aby mezi sebou změřili síly v disciplínách ZPV a Štafeta požárních dvojic.

Po pátečním děsti byl terén velmi rozbahněný a ani počasí nebylo ideální. My jsme se však nenechali vylekat, což se také projevilo na celkovém pořadí. Závod požární všestrannosti v kategorii mladších nejlépe zvládlo družstvo Zaječov B, tesně atakováno družstvem Zaječov A. Družstvo Zaječov C obsadilo 8. místo, což je velmi krásné umístění, uvážíme-li, že v nejstarší soutěžící tohoto družstva chodí teprve do druhé třídy.
V kategorii starších žáků byla nejrychlejší hlídka Zaječov A. Družstvo Zaječov B i přes svůj velmi nízký věk dobsadilo krásné 12. místo. Naše nejmenší přípravka (děti 2 až 5 let) zvládla náročný běh terénem nádherně a umístila se na 1. místě (no, byli jsme jediní zástupci v tého kategorii  ).

Výsledky z druhé disciplíny - štafety požárních dvojic byly také velmi uspokojivé. Mladší A suveréně tuto disciplínu ovládli, druhé místo obsadilo naše družstvo mladších žáků B. Starší žáci vybojovali také vítězství, a tak bylo co slavit.


 
 

 Archiv

Kalendář
<< listopad / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 45941
Měsíc: 1489
Den: 56