Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál p. Jandy na Chaloupkách

4. 7. 2013

 

V sobotu 27.6.2013 jsme ráno vyrazili na memoriál do Chaloupek a to s dvěma družstvy mladších žáků a jedním starších žáků. Později se ukázalo, že dorazilo od nás také družstvo mužů a žen. 

Obě družstva mladších žáků se složila den před soutěží, základem byli ti co bojovali na okresní soutěži Plamen a tam, kde se mladších nedostávalo, lepili díry nejmladší z naší přípravky. Po jednom rychlém pátečním tréninku se jelo rovnou na ostro. Obě družstva ale zamakala a mladší A skončili na 1. místě a mladší B, kteří byli hodně doplněni přípravkou, nakonec obsadili místo 4. hlavně díky velice pěkném požárním útoku.

Naši starší žáci měli oproti mladším natrénováno, protože  týden před tím absolvovali krajskou soutěž. Na chaloupeckém memoriálu na všech disciplínách, které se zde konali, vylepšili svoje časy z krajské soutěže a celý memoriál opanovali.

V průběhu štafety dvojic se nechalo strhnout naše chlapské družstvo a vyzvalo na souboj chaloupecké dorostence. To se opakovalo i na štafetě 4x60. Na obou disciplínách jsme prohráli o 3 vteřiny. Na požární útok jsme již nastoupili  jen my, ale bohužel pokus byl neplatný. Naše ženy se nedaly zahanbit a rozdaly si to s domácím družstvem na štafetě 4x60, ale i ony se mají od dětí co učit a svůj souboj také těsně prohrály. 

 

Fotky cajhy.rajce.idnes.cz/memorial_jandy_chaloupky_13

 

 
 

 Archiv

Kalendář
<< listopad / 2018 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 47752
Měsíc: 1353
Den: 68