Jdi na obsah Jdi na menu

II. kolo hry Plamen 2017 Vižina

25. 7. 2017

II. kolo hry Plamen bylo letos rozděleno na dva dny 27. a 28.5. a probíhalo na hřišti na Vižině. V sobotu se soutěžilo ve štafetových disciplínách, tedy ve štafetě 4x60 metrů a štafetě CTIF. Náš sbor reprezentovala družstva přípravky, mladší žáci, starší žáci A a starší žáci C. Přípravka závodila v sobotu pouze ve štafetě 4x60 m a průběžně obsadila druhé místo. Mladší žáci v této disciplíně dopadli stejně, avšak další štafeta CTIF se jim povedla skvěle a tady bylo průběžné místo první. Starší žáci A naprosto suverénně vyhráli obě disciplíny. Starší žáci C sestaveni většinou z "čerstvě" odrostlých mladších žáků, provedli obě disciplíny technicky velmi dobře a bez chyb.

V neděli se poté mladší žáci a přípravka soutěžili v požárním útoku, starším navíc přibyl požární útok CTIF. U přípravky a mladších žáků byl požární útok rozhodující o celkové umístění, obě družstva ale zvládla tlak velmi dobře a v závěru přípravka obsadila 1.místo a mladší žáci také 1. místo. Starší žáci A naprosto ovládli oba dva dny a předvedli úžasný požární útok, k celkovému 1. místu si odvezli i pohár za nejrychlejší útok. Starší žáci C velmi mile překvapili jak na útoku CTIF, tak na klasickém a celkově obsadili 4. místo z 16 zúčastněných družstvem.

V sobotu navíc probíhalo okresní kolo dorostu. Náš sbor reprezentovali dva jednotlivci, oba v mladší kategorii - Magdalena Komínková a Jan Rydrych. Oba soutěžili v dvojboji, 100 metrů s překážkami a testy. A oba svoji kategorii vyhráli, čímž společně se staršími žáky postupují do krajského kola v Kutné Hoře.