Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okrskové kolo v PS a dorostenců jednotlivců

20. 5. 2013

sdh-zajecov---muzi-a-zeny.jpgV sobotu 18.5.2013 proběhlo v Oseku okrskové kolo soutěže  v požárním sportu. Přes nepříznivé počasí se zúčastnilo 6 sborů dobrovolných hasičů. Soutěžilo  6 družstev mužů a 2 družstva žen.  Okrskovými přeborníky se stala naše družstva, družstvo mužů a družstvo žen. Postup do okresního kola si dále vybojovalo družstvo žen i mužů z SDH Chaloupky.

jan-svamberk---sdh-zajecov.jpg

V neděli se opět v Oseku uskutečnilo okresní kolo dorostenců jednotlivců a dorostenek jednotlivkyň. V krajském kole budou letos náš okres reprezentovat členové z SDH Hvozdec, SDH Chaloupky, SDH Osek a SDH Zaječov. Za náš sbor se krajského kola zúčastní Honza Švamberk, který postoupil z 2. místa.

 

Fotky naleznete zde: cajhy.rajce.idnes.cz/Okrsek_jednotlivci_2013

 

 
 

 Archiv

Kalendář
<< listopad / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 45942
Měsíc: 1488
Den: 55