Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oslavy 125 let SDH Zaječov

18. 8. 2017

Oslavy 125 let SDH Zaječov

Oslavy 125. výročí založení sboru jsou úspěšně za námi. Prakticky vše se nám vydařilo podle představ a my jsme za to moc rádi. Od nádherného počasí po večerní zábavu. Rád bych za náš sbor poděkoval všem zúčastněným sborům, hostům a návštěvníkům, že se k oslavám přidali. Děkuji obecnímu úřadu za podporu našeho sboru. V neposlední řadě osobně děkuji všem našim členům, kteří se aktivně podíleli na přípravách a realizaci celých oslav. Také našim dětem za krásné ukázky hasičského sportu. Snad se vám všem líbilo i večer na zábavě s kapelou Paradox. Budeme se opět těšit za 5 let, kdy náš sbor oslaví jubileum 130 let od založení!

K příležitosti letošních oslav 125. výročí založení sboru jsme obdrželi od OSH Beroun Medaili za příkladnou práci. SDH Zaječov tímto mnohokrát děkuje

Fotky z oslav: http://cajhy.rajce.idnes.cz/OSLAVY_SDH_ZAJECOV_125_LET/

pozvanka.jpg